Onderstaande trainers van turnvereniging Someren hebben allen een KNGU niveau 3 of 4 trainers-licentie. Daarnaast volgen al onze trainers diverse bijscholingen om het kennisniveau up-to-date te houden.

Iris v.d. Weerden

  • Ouder & kind gymnastiek
  • Kleuter & recreatiegym
  • Jumpgroep
  • Wedstrijdgroep meisjes
  • Conditietraining op muziek

iris@turnverenigingsomeren.nl

Angelique v.d. Weerden

  • Ouder & kind gymnastiek
  • Kleuter & recreatiegym

angelique@turnverenigingsomeren.nl

Luuk Gommers

  • Recreatiegroep jongens
  • Wedstrijdgroep jongens

luuk@turnverenigingsomeren.nl

Evelien Slaats

  • Recreatiegroep meisjes
  • Recreatie plus meisjes
  • Wedstrijdgroep meisjes

evelien@turnverenigingsomeren.nl

Denise Jacobs

  • Recreatiegroep meisjes

denise@turnverenigingsomeren.nl

Aukje Halfers

  • Jumpgroep

aukje@turnverenigingsomeren.nl

Erica v.d. Boogaart

  • Recreatiegroep meisjes en jongens Someren Eind

erica@turnverenigingsomeren.nl

Ine Maas

  • Wedstrijdgroep meisjes

ine@turnverenigingsomeren.nl

Nienke Janssen

  • Wedstrijdgroep meisjes

nienke@turnverenigingsomeren.nl

Willie Jonkers

  • Gymfit 55+

willie@turnverenigingsomeren.nl

Advertenties