Onderstaande trainers van turnvereniging Someren hebben allen een KNGU niveau 3 of 4 trainers-licentie. Daarnaast volgen al onze trainers diverse bijscholingen om het kennisniveau up-to-date te houden.

Angelique v.d. WeerdenAngelique v.d. Weerden

  • – Ouder & kind gymnastiek
  • – Kleuter- en recreatiegym

angelique@turnverenigingsomeren.nl

 Evelien SlaatsEvelien Slaats

  • – Recreatiegroep meisjes
  • – B-selectie meisjes
  • – Gymfit 14+

evelien@turnverenigingsomeren.nl

 Erica v.d. BoogaartErica v.d. Boogaart

  • – Recreatiegroep meisjes en jongens (Someren Eind)

erica@turnverenigingsomeren.nl

 Luuk GommersLuuk Gommers

  • – Recreatiegroep jongens
  • – Wedstrijdgroep jongens

luuk@turnverenigingsomeren.nl

 Frans VerberneFrans Verberne

  • – Wedstrijdgroep meisjes

frans@turnverenigingsomeren.nl

 Ine MaasIne Maas

  • – Wedstrijdgroep meisjes

ine@turnverenigingsomeren.nl

 Aukje HalfersAukje Halfers

  • – Jumpgroep

aukje@turnverenigingsomeren.nl

 Willie JonkersWillie Jonkers

  • – Gymfit 55+

willie@turnverenigingsomeren.nl